„Ostateczne selfie”- nowa, samobójcza gra. Już odebrała życie kilkunastu osobom, a to dopiero początek…

W „Niebieskiego Wieloryba” grały tysiące dzieci i nastolatków na całym świecie. Gra podczas której uczestnicy – dostawali różne zadania. Przez 50 dni koordynator kazał im między innymi dokonywać samookaleczenia, unikać snu i oglądać horrory.

Nowa, wymyślona gra jest równie niebezpieczna. Zasady są bardzo proste – trzeba zrobić sobie zdjęcie w skrajnie niebezpiecznej sytuacji a następnie opublikować fotografię w mediach społecznościowych. Jeżeli unikniesz śmierci jesteś zwycięzcą. Niestety dla coraz większej ilości młodych osób, gra kończy się tragedią.

W Rosji doszło do wypadku kolejowego, w wyniku którego trójka dzieci straciła życie próbując wziąć udział w zabawie. Chłopcy zginęli pod kołami pędzącego pociągu, bo chcieli zrobić selfie z nadjeżdżającą lokomotywą.

Innym przypadkiem tragicznych skutków tej zabawy jest 14-letnia Maria, która wpadła na pomysł zrobienia fotografii, podczas gdy wisiała na moście. Dziewczynka straciła równowagę i spadła z mostu. Niestety zahaczyła o kable, które były pod napięciem. Zginęła na miejscu. Podobnego sposobu na zdjęcie spróbował 17-letni Denis, również zmarł.

 

źródło:planeta.fm

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *